Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.06.2020                                                  смт. Нові Санжари                                  №78

Про діяльність комісії
райдержадміністрації з
надання матеріальної допомоги
малозабезпеченим громадянам району

Відповідно до статті 6, пункту 10 статті 13, статей  39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення ефективної діяльності комісії райдержадміністрації з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району та у зв'язку з кадровими змінами:
1. Затвердити оновлений склад комісії райдержадміністрації з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району (додається).
2. Визначити день і час проведення засідання комісії – щопонеділка о 13.30.
3. Діяльність комісії райдержадміністрації з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району регламентується Положенням про комісію, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.01.2006 № 45 із внесеними змінами.
4. Визнати таким, що втратило чинність,  розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2018 № 146 «Про діяльність комісії райдержадміністрації з надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району».

Голова                                                                                В.ВАСЮТА

Розпорядження голови
                                                                Новосанжарської районної
                                                                09.06.2020 №78