Про дозвіл на проведення попередньої оплати

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

03.08.2020                                         смт. Нові Санжари                                         №108

Про дозвіл на проведення попередньої оплати

Відповідно до статей  6, 13, 18, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.1 Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019  №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», розглянувши клопотання головного лікаря КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» Гирі О.В. від 03.08.2020 №1008 про надання дозволу на проведення попередньої оплати:

1.Дозволити Комунальному некомерційному підприємству «Новосанжарська  центральна  районна лікарня  Новосанжарської районної ради Полтавської області»  провести попередню оплату в розмірі 30% від загального обсягу робіт  по об’єкту «Капітальний ремонт системи теплопостачання будівель КНП «Новосанжарська  центральна районна лікарня» по вул. Шевченка, 51/49 в смт. Нові Санжари на строк не більше трьох місяців в межах бюджетного року.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Зуба Т.В.

Голова                                      В.ВАСЮТА