Про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області.

Дата:
04.05.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

04.05.2020                                                                            смт. Нові Санжари                                                            №62

Про  місцеву  комісію  з   питань техногенно-екологічної

безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського

району Полтавської області.

Відповідно до статей 6, 19 Кодексу цивільного захисту України, статей 6, 25, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2019 року № 27 «Про затвердження Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 21 лютого 2019 року за № 84/3201:

1. Утворити місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області та затвердити її посадовий склад (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.06.2019 № 103 «Про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області» .

Голова                                                                                    В. ВАСЮТА

Посадовий склад
місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області

Голова райдержадміністрації – голова комісії.

Заступник голови райдержадміністрації – перший заступник голови комісії.

Начальник Новосанжарського районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області, заступник голови комісії (за згодою).

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту  райдержадміністрації - відповідальний секретар комісії.

Провідний фахівець Новосанжарського районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області - секретар комісії (за згодою).

Завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації, головний архітектор району.

Завідувач Кобеляцького міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» (за згодою).

Начальник Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області (за згодою).

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» (за згодою).

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» (за згодою).

Начальник відділу  інфраструктури, екології та природних ресурсів райдержадміністрації.

Завідувач сектору освіти райдержадміністрації.

Начальник Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області (за згодою).

Начальник відділу фінансів райдержадміністрації.

Заступник начальника Новосанжарського міжрайонного управління водного господарства (за згодою).

Керуючий Новосанжарської дільниці експлуатації газорозподільних систем Кобеляцького управління експлуатації газорозподільних систем АТ «Полтавагаз» (за згодою).

Начальник Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» (за згодою).

Голова правління Новосанжарського районного споживчого товариства (за згодою).

Директор ДП «Новосанжарське лісове господарство» (за згодою).

Провідний інженер електрозв’язку та лінійних споруд електрозв’язку дільниці мережі доступу № 332/7 м. Кобеляки цеху мережі доступу технічної служби Полтавської філії ПАТ «Укртелеком (за згодою).

Старший виконуючий робіт Новосанжарського дорожньо - ремонтного пункту філії «Кобеляцький райавтодор» (за згодою).

Начальник залізничної станції «Нові Санжари» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» ВП «Полтавська дирекція залізничних перевезень» (за згодою).

Провідний спеціаліст відділу  інфраструктури, екології та природних ресурсів райдержадміністрації.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту
сектору  житлово – комунального господарства,
містобудування, архітектури
та з питань цивільного захисту