Про передачу повноважень управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації

Дата:
05.06.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

05.06.2020                                                           смт. Нові Санжари                                                                №76

Про передачу повноважень
управлінню соціального захисту
населення райдержадміністрації

Відповідно до статей 6, 13, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 8 Закону України «Про протидію торгівлі людьми», Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про волонтерську діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї», з метою забезпечення реалізації деяких повноважень у сфері державної політики з питань сім’ї, протидії насильству та торгівлі людьми, забезпечення рівних прав чоловіків та жінок, реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності на території Новосанжарського району, покращення та оптимізації  надання соціальних послуг багатодітним родинам:
1. Передати повноваження у сфері підтримки сімей, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
2.Створити комісію по передачі повноважень щодо підтримки сімей, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності до управління соціального захисту населення райдержадміністрації (склад додається).
3.Сектору культури, молоді та спорту  райдержадміністрації (Киричок З.М.) до 01.07.2020 року передати, у встановленому порядку, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Гомля Н.Г.) справи з питань підтримки сімей, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності.
4. Комісії у термін до 01.07.2020 року подати на затвердження голові районної державної адміністрації відповідний акт прийому-передачі справ.
5.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації ( Гомля Н.Г.):
1)  забезпечити виконання переданих повноважень з 01.07. 2020 року;
2) привести у відповідність Положення про управління соціального захисту населення райдержадміністрації та посадові інструкції працівників визначених відповідальними за даний напрям роботи.
6.Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 24.02.2020 №33 «Про визначення відповідального структурного підрозділу райдержадміністрації».
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації.

Голова                                                          В.ВАСЮТА

Розпорядження голови
Новосанжарської районної
        05.06.2020 №76

Склад
комісії райдержадміністрації з передачі повноважень управлінню соціального захисту населення

Зуб Тарас Вікторович -заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Плахотнік Микола Вікторович - заступник начальника управління – начальник відділу управління персоналом та документування управлінської діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Скубій Дмитро Васильович -провідний спеціаліст відділу управління персоналом та документування управлінської діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Киричок Зінаїда Миколаївна -завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Литвиненко Володимир Олександрович -головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Мокляк Таміла Анатоліївна -провідний спеціаліст-юрисконсульт сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації.

райдержадміністрації                                                  І.ЧЕРНУХА