Про переведення Новосанжарської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у режим надзвичайної ситуації

Дата:
27.03.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.03.2020                                                                        смт. Нові Санжари                               №50

Про переведення Новосанжарської районної

ланки територіальної підсистеми єдиної державної

системи цивільного захисту Полтавської області у

режим надзвичайної ситуації

Відповідно до статті 14 та частини другої статті 78 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 26 березня 2020 року № 164 «Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у режим надзвичайної ситуації», з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району:
1. Установити для Новосанжарської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на всій території району  режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.
2. Призначити керівника апарату Новосанжарської районної державної адміністрації Чернуху І.М. керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
3. Визначити зоною надзвичайної ситуації – адміністративні межі Новосанжарського району Полтавської області .
4. Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, утворити штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації до 28 березня 2020 року та забезпечити його роботу.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                              В. ВАСЮТА