Про перевірку стану мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки

Дата:
24.01.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.01.2020                                                               смт. Нові Санжари                              №8

Про перевірку стану
мобілізаційної готовності
транспортних  засобів і техніки

Відповідно до статей 6, 13, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 17 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», пункту 20 Положення про військово-транспортний обов’язок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1921 (зі змінами) з метою забезпечення виконання підприємствами, установами і організаціями  району  законодавства  щодо   утримання   в  належному   стані   транспортних засобів і техніки, призначених для передачі до складу Збройних Сил України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та на воєнний час:
1. Рекомендувати Новосанжарському районному військовому комісаріату (Довгаль П.Д.):
1) у термін до 01.02.2020 подати на погодження голові райдержадміністрації план-графік перевірок мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки підприємств, установ і організацій району на 2020 рік;
2) здійснити перевірку технічного стану автотракторної техніки підприємств, установ, організацій району та її готовності до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час, у відповідності до погодженого райдержадміністрацією плану-графіку перевірок на 2020 рік.
2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій району, незалежно від підпорядкування і форм власності:
1) у терміни до 20.06.2020 та 20.12.2020 надавати районному військовому комісаріату інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічного стану, а також про громадян, які працюють на таких транспортних засобах і техніці;
2) утримувати в належному стані транспортні засоби і техніку, призначену для передачі до складу Збройних Сил України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та на воєнний час;

3) забезпечити доступ представників районного військового комісаріату до транспортних засобів і техніки для проведення перевірки її мобілізаційної готовності відповідно до погодженого райдержадміністрацією плану-графіку перевірок.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18.01.2019 № 14 «Про перевірку стану мобілізаційної готовності транспортних засобів і техніки».
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач
обов’язків голови                                                        Н. ПОСТОЛЬНИК