Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

06.07.2020                               смт Нові Санжари                                   № 96

Про погодження Проектів землеустрою щодо
встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних
одиниць с.Ємцева Долина та с.Горобці
Малокобелячківської сільської ради
Новосанжарського району Полтавської області

Відповідно до статей 6,13,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,173, частини 2 статті 186 Земельного кодексу України, статті 46 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення сорок четвертої сесії сьомого скликання  Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 01 червня 2020 року «Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Ємцева Долина» та «Про погодження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Горобці», розглянувши клопотання голови Малокобелячківської сільської ради Скубій Г.І.від 09 червня 2020 року № 02-04/138 та 02-04/139 щодо погодження Проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць, Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Ємцева Долина Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області та Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Горобці Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області, з метою встановлення (зміни) меж села Ємцева Долина та села Горобці, для створення сприятливих умов  територіального розвитку села:
1. Погодити Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Ємцева Долина на території Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
2. Погодити Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Горобці на території Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                              В.ВАСЮТА