Про погодження Проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Нехвороща, с.Соколова Балка, с.Андріївка, с.Світлівщина Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області

Дата:
27.05.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.05.2020                                   смт Нові  Санжари                                  №75

Про погодження  Проєктів землеустрою щодо
встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних
одиниць с.Нехвороща, с.Соколова  Балка, с.Андріївка,
с.Світлівщина  Нехворощанської  сільської ради
Новосанжарського  району Полтавської області

Відповідно до статей 6,13,39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,173,174 Земельного кодексу України, статті 46 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рішення двадцять шостої сесії сьомого скликання Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області від 20 лютого 2020 року та розглянувши клопотання в.о. голови Нехворощанської сільської ради Гапон О.М.від 18 травня 2020 року № 01-18/181 щодо погодження Проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Нехвороща, с.Соколова Балка, с.Андріївка, с.Світлівщина на території Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області:
1. Погодити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Нехвороща на території Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
2. Погодити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Соколова Балка на території Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
3.Погодити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Андріївка на території Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
4. Погодити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Світлівщина на території Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                          В.ВАСЮТА