Про продовження проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території району

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
09.07.2020
Номер: 
99

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.07.2020                                смт.Нові  Санжари                                        № 99
                                                                                                                   

Про продовження проведення
технічної інвентаризації захисних
споруд цивільного захисту на
території району

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України,  пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Методичних рекомендацій щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) (далі - Методичні рекомендації), затверджених наказом МНС від 10.06.2009 № 390 (зі змінами), розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 06.07.2020 № 348 «Про продовження проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території області», з метою здійснення контролю за наявністю та фактичним станом захисних споруд цивільного захисту (далі - захисні споруди), їх належним утриманням та експлуатацією, встановлення рівня їх готовності до використання за призначенням, уточнення державного обліку захисних споруд:
1. Продовжити проведення технічної інвентаризації захисних споруд на території району.
2. Утворити та затвердити склад районної комісії з організації заходів, пов’язаних із проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (далі - комісія), що додається.
3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
створити відповідні комісії до 01  серпня 2020 року;
передбачити під час перегляду показників місцевих бюджетів на 2020 рік та під час формування показників місцевих бюджетів на наступні роки кошти для  проведення технічної інвентаризації захисних споруд як об’єктів нерухомого майна, що перебувають у сфері їх управління.
4. Комісії щорічно до 01 листопада надавати до Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації зведені відомості технічної інвентаризації захисних споруд за район (додаток 3 до Методичних рекомендацій) та оновлені облікові документи на  проінвентаризовані захисні споруди.
2

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.02.2013 № 36 «Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)» (зі змінами).
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Зуба Т.В.

Голова                                                                                               В. ВАСЮТА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації
                                                                          від 09.07.2020 № 99

Склад
районної комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту

Зуб Тарас Вікторович - заступник голови райдержадміністрації,  голова комісії.

Шило Юрій Володимирович - начальник Новосанжарського районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області, заступник голови комісії , (за згодою).

Журавель Віталій Володимирович - головний спеціаліст з питань цивільного захисту сектору житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації, секретар комісії.

 

Члени комісії: 

Дрига Олександр Іванович - завідувач сектору житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

Білоцерківець Василь Павлович - спеціаліст відділу організаційної роботи та управління персоналом  апарату райдержадміністрації.                              

Бровун Назар Васильович - начальник 2 державного пожежно-рятувального поста (смт.Нові Санжари) 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області,  (за згодою).

Поціпко Сергій Олександрович - головний інспектор Новосанжарського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області,  (за згодою).

Капустюк Петро Петрович - провідний фахівець Новосанжарського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області , (за згодою).

Наверх ↑