Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації

Дата:
23.03.2018
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.03.2018          №92

Про проведення оцінки
корупційних ризиків в
районній державній
адміністрації

Відповідно до статей 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:
1. Провести   до  29  березня 2018   року   оцінку   корупційних   ризиків   в райдержадміністрації.
2. Уповноваженій   особі   з   питань   запобігання   та   виявлення   корупції, провідному спеціалісту юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мокляк Т.А. вжити організаційно – підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків в райдержадміністрації.
3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:
- невідкладно проаналізувати зовнішнє та внутрішнє середовище підрозділів на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно – правових актах і організаційно – управлінській діяльності структурного підрозділу;
- надати провідному спеціалісту юридичного сектору апарату райдержадміністрації Мокляк Т.А. інформацію щодо виявлення корупційних ризиків в структурних підрозділах райдержадміністрації до 29 березня 2018 року,  для узагальнення та врахування в Плані щодо запобігання та протидії корупції Новосанжарського району на 2018 рік.
4. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації (Білоцерківець В.П.) розмістити на офіційному веб – сайті райдержадміністрації це розпорядження.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Чернуху І.М.
районної державної
     адміністрації                                С. БУЛЬБАХА