Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко» в центрі надання адміністративних послуг

Дата:
15.05.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

15.05.2020                                                                            смт. Нові Санжари                                          №68

Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко»

в центрі надання адміністративних послуг

Відповідно до ст. 6, 41, 43 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 29.07.2019 №558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», з метою забезпечення реалізації експериментального проєкту «єМалятко» у центрі надання адміністративних послуг при Новосанжарській райдержадміністрації:
1. Визначити що у центрі надання адміністративних послуг при Новосанжарській райдержадміністрації, надаватиметься комплексна послуга при народженні дитини за електронною заявою батьків онлайн                       (вул. Центральна, 56, смт. Нові Санжари, Полтавська область, Україна, індекс 39300).
2. Визначити перелік адміністраторів, уповноважених для надання комплексної послуги «єМалятко», згідно з додатком  до цього розпорядження.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                         В. ВАСЮТА

до розпорядження голови районної

15.05.2020 №68

Перелік адміністраторів ЦНАП, уповноважених для надання комплексної послуги «єМалятко»