Про штаб з координації дій щодо питань перебування евакуйованих з КНР громадян, які знаходяться на обсервації в медичному центрі Національної Гвардії України «Нові Санжари».

Дата:
21.02.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.02.2020                                                                         смт. Нові Санжари                            №30

Про  штаб з координації дій

щодо питань перебування

евакуйованих з КНР громадян,

які знаходяться на обсервації в

медичному центрі Національної

Гвардії України «Нові Санжари».

Відповідно до статей 6, 19 Кодексу цивільного захисту України, статей 6, 25, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» з метою координації спільних дій спеціалізованих служб, підвищення ефективності заходів запобігання і реагування на надзвичайні ситуації при перебуванні евакуйованих з КНР  громадян, які перебувають в медичному центрі Національної Гвардії України «Нові Санжари»:

1. Створити штаб з координації дій щодо питань перебування евакуйованих з КНР громадян, які знаходяться на обсервації в медичному центрі Національної Гвардії України «Нові Санжари» (далі – Штаб) та затвердити його склад (додається).
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                          В. ВАСЮТА

Штаб

Начальник Штабу - голова райдержадміністрації Васюта Владислав Вікторович.

Заступник начальника Штабу – керівник апарату райдержадміністрації Чернуха Інна Миколаївна.

Члени Штабу:

Начальник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мохначов Володимир Ярославович (за згодою)

Директор ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України Хайлов Андрій Володимирович (за згодою)

В.о.директора КП «Полтавський обласний Центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради» Дурдикулиєва Ніна Іванівна (за згодою)

Голова Новосанжарської районної організації Товариства Червоного Хреста України Білокінь Яна Іванівна (за згодою)

Головний лікар КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня» Свириденко Наталія Петрівна (за згодою)

Начальник Новосанжарського районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Шило Юрій Володимирович (за згодою)

В.о.начальника Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області Пархоменко Сергій Миколайович (за згодою)

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту  райдержадміністрації Журавель Віталій Володимирович

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» Гиря Ольга Василівна (за згодою).

Завідувач сектору освіти райдержадміністрації Зубашич Світлана Миколаївна

Помічник голови Новосанжарської районної ради Джупій Валерій Вікторович

Голова Новосанжарської селищної ради Коба Інна Олександрівна

Депутат Новосанжарської районної ради Оксюта Микола Володимирович (за згодою)