Про скасування карантинного режиму на території Новосанжарського району по американському білому метелику

Дата:
31.08.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

31.08.2020                                                                        смт. Нові Санжари                             №124

Про скасування  карантинного
режиму на території  Новосанжарського
району по американському білому метелику

Відповідно до статей 6, 13, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання статті 34 Закону України «Про карантин рослин», згідно подання державного фітосанітарного інспектора від 17.08.2020  щодо скасування карантинного режиму по  даному карантинному об’єкту, внаслідок проведення заходів по локалізації та ліквідації вогнищ американського білого метелика та  не виявленням рецидивів поширення карантинного організму протягом 2016-2020 років на території Новосанжарського району:

1. Скасувати з 1 вересня 2020 року карантинний режим по американському білому метелику  на території Новосанжарського району на площі 37 га.

2. Відділу інфраструктури, екології та природних ресурсів  райдержадміністрації інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області про скасування карантинного режиму на території Новосанжарського району по американському білому метелику.

3.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                             В.ВАСЮТА