Про створення комісії з приймання-передачі реєстраційних та облікових справ щодо об’єктів нерухомого майна, реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Дата:
29.01.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІ

29.01.2020                                                                    смт Нові Санжари                                      №13

Про створення комісії з приймання-передачі

реєстраційних та облікових справ щодо

об’єктів нерухомого майна,

реєстраційних справ юридичних осіб,

фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Відповідно до статей 6, 39 і 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 89 Закону України «Про державну службу», Порядку формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 18.11.2016 №3267/5, на виконання Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», у зв’язку із звільненням з посади завідувача сектору з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації, державного реєстратора Музики Т.В. :

1. Створити комісію з приймання-передачі реєстраційних та облікових справ щодо об’єктів нерухомого майна, реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від сектору з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації до Новосанжарської районної державної адміністрації (додається).

2. Завідувачу сектору з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації (Музиці Т.В.) :

2.1. Впорядкувати реєстраційні та облікові справи, сформовані у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та реєстраційні справи, сформовані у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

2.2.Забезпечити підготовку переліку реєстраційних та облікових справ, сформованих у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та реєстраційних справ, сформованих у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

2.3. Здійснити передачу комісії реєстраційних та облікових справ щодо об’єктів нерухомого майна, реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3. Комісії до 25.02.2020 провести приймання реєстраційних та облікових справ щодо об’єктів нерухомого майна, реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

4. Відповідальною особою за зберігання реєстраційних та облікових справ щодо об’єктів нерухомого майна, реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань призначити керівника апарату райдержадміністрації (Чернуху І.М.).

5.Надати на затвердження голові  райдержадміністрації акт приймання-передачі реєстраційних та облікових справ щодо об’єктів нерухомого майна, реєстраційних справ юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань.

Виконувач

обов’язків   голови

Н.ПОСТОЛЬНИК

Розпорядження голови Новосанжарської районної