Про створення робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення на території Новосанжарського району

Дата:
27.05.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.05.2020                                   смт. Нові Санжари                                №71

Про створення робочої групи
для проведення аудиту використання
земель сільськогосподарського
призначення на території
Новосанжарського району

На виконання статтей 6, 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про охорону земель», «Про державний контроль за використанням та охороною земель», «Про землеустрій», Земельного кодексу Українита з метою забезпечення реалізації контролю за використанням та охороною  земель сільськогосподарського призначення:
1. Створити районну робочу групу для проведення аудиту використання земель  сільськогосподарського  призначення та затвердити їх склад (додається).
2. Районній робочій групі на основі даних Державного земельного кадастру та державного реєстру земель (архіву землевпорядної документації, книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю, на право постійного користування землею, договорів оренди землі), даних Національної кадастрової  системи, картографічних матеріалів та інформації наданої органами місцевого самоврядування, а також огляду земельних ділянок сільськогосподарського призначення на місцевості, забезпечити:
2.1.Проведення аудиту використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі землевласників та землекористувачів;
2.2. Внесення  результатів аудиту до єдиного реєстру для проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення (електронної системи даних) у розрізі територій об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад.
3.Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови Новосанжарської райдержадміністрації від 10.09.2018 №260 «Про створення робочої групи для проведення аудиту використання земель сільськогоспо- дарського призначення».
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                        В.ВАСЮТА

Розпорядження  голови  Новосанжарської
                                                  районної державної адміністрації
                                                                  27.05.2020 №71

Склад  районної робочої групи

з проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення
                                   на території  Новосанжарського району

Васюта
Владислав Вікторович  голова Новосанжарської райдержадміністрації,
керівник робочої групи

Члени робочої групи:

Сущенко Олександр Сергійович  провідний спеціаліст відділу інфраструктури, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

Повідерний Ігор Віталійович   начальник відділу  у  Новосанжарському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області (за згодою)

Мокляк ТамілаАнатоліївна  провідний спеціаліст-юрисконсульт сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації

Яценко Ольга Валеріївна   начальник Новосанжарського ДПІ Полтавського управління ГУДПС у  Полтавській області   (за згодою)

Крім цього:
представники  селищної, сільської  ради, територіальної громади, громадської організації на території яких буде проводитися аудит земель сільськогосподарського призначення (за згодою).

Начальник  відділу інфраструктури,
екології та природних
ресурсів райдержадміністрації                                                    С.ЗАБОРА