Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції

Дата:
10.02.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

10.02.2020                                                                         смт Нові Санжари                                       №25

Про уповноважену особу з
питань запобігання та виявлення
корупції

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції», у зв’язку з кадровими змінами та з метою організаційного забезпечення та подальшого підвищення ефективності системи запобігання і протидії корупції в райдержадміністрації:
1. ВИЗНАЧИТИ уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції МОКЛЯК Тамілу Анатоліївну, провідного спеціаліста-юрисконсульта сектору  документообігу та контролю  апарату райдержадміністрації.
2. Забезпечити Мокляк Т.А., провідному спеціалісту-юрисконсульту сектору документообігу та контролю апарату райдержадміністрації, виконання вимог Типового Положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 року №703.
3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 14.03.2018 № 82 «Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції».
4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Чернуху І.М.

Голова                                                          В.ВАСЮТА