Про утворення громадської приймальні з надання первинної правової допомогим при районній державній адміністрації

Дата:
21.02.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.02.2020                                                                                 смт Нові Санжари                               №31

Про утворення громадської приймальні

з надання первинної правової допомогим

при  районній  державній  адміністрації

Відповідно до статей 2,6, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про безоплатну правову допомогу»:
1.Утворити  громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги при районній державній адміністрації.
2.Призначити завідувачем громадської приймальні провідного спеціаліста-юрисконсульта сектору документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації Мокляк Тамілу Анатоліївну.
3.Прийом громадян у громадській приймальні здійснювати щосереди з 13-00 до 17-00 години, в кімнаті громадської приймальні на другому поверсі адмінприміщення районної державної адміністрації, а кожної другої середи, у зазначений час, спільно з представником відділу Новосанжарського бюро правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
4.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 22.11.2016 № 264 «Про утворення громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації».
5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Чернуху І.М.

Голова                                                                 В.ВАСЮТА