Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету

Дата:
18.03.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

18.03.2020                                                                          смт. Нові Санжари                                                      №47

Про виділення коштів з резервного
фонду районного бюджету

Відповідно до пункту 3 статті 13, пункту 7 статті 21, пункту 2 статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.1999 № 140 «Про затвердження Порядку фінансування робіт із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2, протоколу засідання експертної комісії ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року № 104/02-20, розглянувши протокол засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області від 18.03.2020 № 7, з метою недопущення і поширення на території району випадків захворювань спричинених коронавірусом COVID-19, попередження виникнення надзвичайної ситуації:
1. Виділити з резервного фонду районного бюджету кошти  комунальному некомерційному підприємству «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на закупівлю медичних засобів індивідуального захисту, дезінфікувальних засобів, медикаментів  в загальній сумі 17600 (сімнадцять тисяч шістсот) грн.
2. Виділити з резервного фонду районного бюджету кошти  Новосанжарському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на закупівлю медичних засобів індивідуального захисту для соціальних працівників, які надають соціальну послугу «догляд вдома» громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, зокрема, здійснюють їм доставку продуктів харчування, медикаментів, в загальній сумі 9600 (дев’ять тисяч шістсот) грн.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                   В. ВАСЮТА