Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету

Дата:
06.04.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

06.04.2020                                                                         смт. Нові Санжари                                   №55

Про виділення коштів з резервного
фонду районного бюджету

Відповідно до статті 49 Конституції України, підпункту 8 статті 19 Кодексу цивільного захисту, статей 18, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року, введеного в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із змінами), пунктів 6, 15 Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 (із змінами), враховуючи рішення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області (протокол від 03.04.2020 № 10), та з метою недопущення і поширення на території Новосанжарського району випадків захворювань спричинених коронавірусом COVID-19, попередження виникнення надзвичайної ситуації:

1. Виділити з резервного фонду районного бюджету Новосанжарській районній державній адміністрації кошти в сумі 17035 (сімнадцять тисяч тридцять п’ять) гривень, з наступним затвердженням на черговій сесії районної ради, для придбання до місцевого матеріального резерву Новосанжарського району для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій матеріальних цінностей  (лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та медичних засобів індивідуального захисту).

2. Начальнику відділу фінансів райдержадміністрації (Горобець Л.М.) внести зміни до розпису районного бюджету та забезпечити фінансування зазначених видатків.

3. Начальнику відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Яроха М.М.) забезпечити перерахування коштів за фактичний обсяг придбаних матеріальних цінностей  для поповнення місцевого матеріального резерву Новосанжарського району для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                   В. ВАСЮТА