Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету

Дата:
02.03.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

02.03.2020                                 смт. Нові Санжари                                         №37

Про виділення коштів з резервного
фонду районного бюджету

Відповідно до пункту 3 статті 13, пункту 7 статті 21, пункту 2 статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.1999 № 140 «Про затвердження Порядку фінансування робіт із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 №415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», розглянувши протокол засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Новосанжарського району Полтавської області від 27.02.2020 № 3, з метою недопущення і поширення на території району випадків захворювань спричинених новим коронавірусом 2019 nCoV, для захисту працівників медичних закладів, попередження виникнення надзвичайної ситуації:
1.Виділити з резервного фонду районного бюджету кошти комунальному некомерційному підприємству «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на закупівлю медичних засобів індивідуального захисту в загальній сумі 32788 (тридцять дві тисячі сімсот вісімдесят вісім) грн.
2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                       В. ВАСЮТА