Про визначення відповідального структурного підрозділу райдержадміністрації

Дата:
24.02.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.02.2020                                                                          смт.Нові Санжари                                  №33

Про визначення відповідального
структурного підрозділу
райдержадміністрації

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»,  постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї»,  у зв’язку з оптимізацією структури райдержадміністрації, з метою забезпечення реалізації деяких повноважень у сфері державної політики з питань сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав чоловіків та жінок:
1. ВИЗНАЧИТИ сектор культури, молоді та спорту Новосанжарської райдержадміністрації відповідальним:
за проведення процедури  встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;
за здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі;
за здійснення заходів щодо забезпечення рівних прав чоловіків та жінок;
за видачу посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім’ї.
2. Вважати такими що втратили чинність  розпорядження голови райдержадміністрації від 03.05.2018 №145 «Про відповідального за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми», розпорядження голови райдержадміністрації від 10.10.2018 №280 «Про здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Новосанжарського району».

Голова                                                                          В. ВАСЮТА