Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.08.2020                                     смт. Нові Санжари                                       № 122

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації від 02.06.2016 №116

«Про затвердження складу Міжвідомчої

координаційної ради з гендерних питань та

проблем сімʼї при райдержадміністрації»

Відповідно до пунктів 4, 6 статті 13, статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 02.06.2016 №116 «Про затвердження складу Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сімʼї при райдержадміністрації», затвердивши склад Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сімʼї при райдержадміністрації в новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 22.12.2018 №385 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 02.06.2016 №116 «Про затвердження складу Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сімʼї при райдержадміністрації».

Голова райдержадміністрації                     В.ВАСЮТА

Розпорядження голови Новосанжарської райдержадміністрації
02.06.2016 № 116
(в редакції розпорядження голови