Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

10.09.2020                                   смт. Нові Санжари                                      № 139

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації від 08.09.2017 року №251

«Про створення районної спостережної комісії»

Відповідно до статті 6, пункту 1 частини 1 статті 13, статті 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», та у зв’язку з організаційно-кадровими змінами:
1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.09.2017 року №251 «Про створення районної спостережної комісії», затвердивши склад районної спостережної комісії в новій редакції (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 25.11.2019 року №178 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.09.2017 року №251 «Про створення районної спостережної комісії».

Голова                                              В. ВАСЮТА

Розпорядження голови Новосанжарської

районної державної адміністрації 08.09.2017р.

№251 (в редакції розпорядження голови

райдержадміністрації   10.09.2020 № 139)

С К Л А Д
районної спостережної комісії