Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

01.09.2020                                     смт. Нові Санжари                             № 133

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації
від 10.02.2006 №85 «Про утворення
районної робочої групи щодо легалізації
виплати заробітної плати та
зайнятості населення»

Відповідно  до статті 6, пункту 10 статті 13, статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку із кадровими змінами:
1. Внести зміни до посадового складу районної робочої групи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.02.2006 № 85 «Про утворення районної робочої групи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення», затвердивши його в новій редакції (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Новосанжарської райдержадміністрації від 13.03.2019 № 46 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10.02.2006 №85 «Про утворення районної робочої групи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення».

Голова                                        В.ВАСЮТА

розпорядження голови
Новосанжарської    райдержадміністрації
10.02.2006 №85