Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.08.2020                                            смт. Нові Санжари                                             № 123

Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації від 10.10.2018 №280

«Про здійснення заходів у сфері запобігання та

протидії домашньому насильству і насильству за

ознакою статі на території Новосанжарського
району»

Відповідно до пунктів 6 статті 13, статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження порядку взаємодії субʼєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидію домашньому насильству та/або насильства за ознакою статі», листа Полтавської обласної державної адміністрації від 09.10.2018 № 01-65/4473 та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 10.10.2018 №280 «Про здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Новосанжарського району», визначивши координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Новосанжарського району, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків заступника голови райдержадміністрації Зуба Т.В.; уповноваженою особою, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками провідного спеціаліста відділу управління персоналом та документування управлінської діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації Скубія Д.В.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Зуба Т.В.

Голова                                                   В.ВАСЮТА