Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15.10.2009 №413 «Про затвердження складу експертної комісії Новосанжарської райдержадміністрації»

Дата:
11.06.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11.06.2020                                       смт Нові Санжари                                №85

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації
від 15.10.2009 №413 «Про затвердження
складу експертної комісії
Новосанжарської райдержадміністрації»

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», закону України « Про Національний архівний фонд та архівні установи», Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004 зі змінами та доповненнями, Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1227/5 зі змінами та доповненнями, з метою організації і проведення експертизи цінності документів, що утворилися в діловодстві райдержадміністрації, у зв’язку з кадровими змінами:
1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.10.2009 № 413 «Про затвердження складу експертної комісії Новосанжарської райдержадміністрації», затвердивши склад  експертної комісії  в новій редакції (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05.01.2017 №3 «Про внесення змін до складу експертної комісії Новосанжарської районної державної адміністрації».

Голова                                    В.ВАСЮТА

Розпорядження голови
           Новосанжарської районної
           15.10.2009 №413