Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25.04.2018 №134 «Про створення районної комісії щодо розгляду заяв на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бо

Дата:
06.07.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

06.07.2020                                           смт. Нові Санжари                           №98

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації
від 25.04.2018 №134
«Про створення районної комісії
щодо розгляду заяв на виплату
грошової компенсації за належні
для отримання жилі приміщення
для деяких категорій осіб, які
брали участь у бойових діях на
території інших держав,
а також членів їх сімей»

Відповідно до статі 6, пункту 10 статті 13, статей 39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», згідно п.5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214, з метою надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилих приміщень для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, та у зв’язку з організаційно кадровими змінами.
       1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 25.04.2018 № 134 «Про створення районної комісії щодо розгляду заяв на виплату грошової компенсації за належнідля отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, якібрали участь у бойових діях натериторії інших держав,а також членів їх сімей», затвердивши склад районної комісії в новій редакції (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядженняголови райдержадміністраціївід 13.08.2018 № 240 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації про створення районної комісії щодо розгляду заяв на виплату грошової компенсації за належнідля отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, якібрали участь у бойових діях на території інших держав,а також членів їх сімей».

Голова                                    В. ВАСЮТА

Розпорядження голови
Новосанжарської районної
25.04.2018  № 134