Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 27.03.2020 № 50 (зі змінами)

Дата:
19.06.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.06.2020                                      смт. Нові Санжари                         №88

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації
від 27.03.2020 № 50
(зі змінами)

Відповідно до статті 14 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» (зі змінами), розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 26 березня 2020 року № 164 «Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у режим надзвичайної ситуації» (зі змінами) внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 27.03.2020 № 50 «Про переведення Новосанжарської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у режим надзвичайної ситуації » - зі змінами, внесеними розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.05.2020 № 69:
1. У пункті 1 цифри і слово «22 червня» замінити  цифрами і словом «31 липня».
2. Пункт 2 викласти в новій редакції:
«2. Призначити заступника голови Новосанжарської районної державної адміністрації Зуба Т.В. керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Голова                                                                                                В. ВАСЮТА