Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.05.2020                              смт Нові Санжари                                      №73

Про внесення змін до
розпорядження голови райдержадміністрації від
30.01.2002 № 37 «Про
Програму правової освіти населення району»

Відповідно достатті 6, пункту 4 статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992/2001, у зв’язку з кадровими змінами:

1. Унести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.01.2002 № 37 «Про Програму правової освіти населення району» затвердивши склад міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при районній державній адміністрації в новій редакції (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.2019 № 144 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.01.2002 № 37 «Про Програму правової освіти населення району»».

Голова                                                              В.ВАСЮТА

Розпорядження  голови
Новосанжарської районної
       від 30.01.2002 №37