Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.04.2015 №56

Дата:
03.02.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

03.02.2020                                                                          смт. Нові Санжари                                     №21

Про внесення змін
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від 01.04.2015 №56

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» у зв’язку зі змінами, затвердженими розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.11.2019 №177 «Про структуру районної державної адміністрації», та переведенням Горобець Людмили Михайлівни на посаду начальника відділу фінансів Новосанжарської райдержадміністрації:
Внести зміни у розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.04.2015 № 56 «Про затвердження розпоряджень на виділення коштів загального та спеціального фондів районного бюджету», де замість слів «начальнику фінансового управління райдержадміністрації» читати «начальнику відділу фінансів райдержадміністрації».

Виконувач
обов’язків голови                                                                         Р.ВЕРБА