Дата:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

10.06.2020                                      смт Нові Санжари                                 №82

Про внесення змін до складу
комісії з питань призначення
(відновлення) соціальних виплат
внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до статті 6, пункту 10 статті 13, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та у зв’язку з кадровими змінами:
1. Внести зміни до складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Новосанжарській районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.06.2016 № 128 «Про створення комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» виклавши склад комісії у новій редакції (додається).
2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 05.09.2019 № 138 «Про внесення змін до складу комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Голова                                                                                   В.ВАСЮТА

Розпорядження голови

районної державної адміністрації
         21.06.2016 № 128