Про запровадження перебування на робочому місці/дистанційної роботи на період карантину

Дата:
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17.03.2020                                                                          смт Нові Санжари                                                №46

Про запровадження перебування
на робочому місці/дистанційної
роботи на період карантину

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих  на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-19», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  №211 «Про запобігання  поширенню на території України коронавірусу  COVID-19» на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 17.03.2020 №138 «Про запровадження  перебування на робочому місці/дистанційної роботи на період карантину» та з метою запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19 на території району:
1.   Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату:
1.1. Сприяти реалізації права працівників на отримання відпусток у порядку визначеному законодавством (без врахуванням графіків відпусток), визначитись щодо наявності технічної та практичної можливості максимального запровадження, тимчасово з 18.03.2020 року та 03.04.2020 року дистанційної роботи працівниками;
1.2. Розробити та затвердити графік перебування на робочому місці/дистанційної роботи на період карантину.
2. Працівникам, для яких запроваджено дистанційну роботу, в повному обсязі виконувати посадові обов’язки,  бути постійно на мобільному зв’язку, відповідати на дзвінки, перевіряти електронну пошту, відповідати на листи та за необхідністю терміново з’являтися на робоче місце.
3. Безпосередні керівники, підпорядковані особи яких переведені  в режим дистанційної роботи, несуть персональну відповідальність за дотримання підлеглими працівниками вимог пункту 2 розпорядження.

4. Рекомендувати керівникам Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запровадити аналогічні заходи.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                           В. ВАСЮТА