Про затвердження детального плану території

Дата:
21.08.2020
Номер:

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

21.08.2020                                              смт. Нові Санжари                                    № 121

Про затвердження
детального плану території

Відповідно до статті 6, пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 10, абзацу 2 частини 2 статті 19, статей 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 Закону України «Про основи містобудування», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, враховуючи протокол проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території від 16.06.2020 та протокол громадських слухань з обговорення звіту з стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації від 16.06.2020 ,  витяг з протоколу засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації  від 30.04.2020 № 6 та розглянувши заяву директора ТОВ імені Шевченка      Є. Іщенко    :

1. Затвердити детальний план території земельної ділянки площею 30,0 га, яка знаходиться поблизу села Соколова Балка в адміністративних межах Нехворощанської об’єднаної територіальної громади ( Нехворощанської сільської ради) Новосанжарського району Полтавської області (за межами населених пунктів) .

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах її розробки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Т. Зуб .

Голова                                                 В. ВАСЮТА