Про затвердження Плану залучення сил і засобів Новосанжарського району

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

03.02.2020                                                                           смт. Нові Санжари                                        №20

Про затвердження Плану залучення

сил і засобів Новосанжарського  району

На виконання вимог пункту 7 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2 статті 6, статей 19, 22 Кодексу цивільного захисту України,  наказу МВС України від 07.10.2014 № 1032 «Про затвердження Порядку організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб в органах і підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій» та з метою забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації, координацію дій органів управління, сил і засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та господарювання, розташованих на території району:
1. Затвердити  План залучення сил та засобів Новосанжарського району (далі План), додається.
2. Рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад спільно з керівниками підприємств, установ та організацій всіх форм власності, де наявна пожежна чи пристосована для гасіння пожеж техніка, далі - техніка:

1) Забезпечити цілодобове чергування членів пожежно-сторожової охорони, добровільних пожежних дружин, провести їх обов'язкове особисте страхування, навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки;
2) Забезпечити збереження техніки в постійній бойовій готовності та своєчасний виїзд для гасіння пожеж у населені пункти згідно з Планом.
3) Головам виконкомів сільських рад спільно з керівниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності, де відсутня техніка, забезпечити укладання угод на залучення пожежної техніки з інших підприємств, установ чи організацій.
3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності:
1) Надавати в розпорядження керівника ліквідації надзвичайної ситуації (подій, пожеж) сили та засоби, згідно з Планом, встановити контроль за постійною їх готовністю до виконання відповідних завдань.
2) 3 метою своєчасного направлення підрозділів на пожежі, місця аварій, катастроф і стихійного лиха, постійного зв'язку, чіткого прийому і передачі розпоряджень начальника (заступника начальника) Гарнізону, чергового по місцевому гарнізону, керівника гасіння пожежі або спеціально уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації, оперативного обліку сил і засобів у Гарнізоні, забезпечити щоденну (до 8 години 30 хвилин) передачу інформації до виконуючого обов'язки чергового радіотелефоніста ДПРП-2, по телефону 101 або 3-12-01 щодо справності техніки, кількості паливно-мастильних матеріалів в баку, кількості людей, що заступили на чергування.

4. Рекомендувати посадовим особам Гарнізону залучати, в разі потреби, сили та засоби підприємств, установ та організацій відповідно до Плану та контролювати їх готовність до дій з реагування на надзвичайні ситуації.
5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.08.2019  № 129 «Про затвердження Плану залучення сил та засобів Новосанжарського району».
6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач
обов’язків голови                                                            Р. ВЕРБА