Про затвердження складу колегії райдержадміністрації

НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12.05.2020                                                                смт. Нові Санжари                                                                        №67

Про затвердження складу колегії райдержадміністрації

Відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови райдержадміністрації від 02.08.2007    № 354 «Про затвердження положення про колегію районної державної адміністрації» (із змінами і доповненнями)  у зв’язку з кадровими змінами:
1. Затвердити список членів колегії райдержадміністрації в оновленому складі (додається).
2. Визнати такими, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18.12.2015 №237 «Про затвердження складу колегії райдержадміністрації» зі змінами.

Голова                                                       В.ВАСЮТА

Розпорядження голови

12.05.2020 №67

Список членів колегії райдержадміністрації