12 серпня відзначається Міжнародний день молоді

Версія для друкуВерсія для друку

   12 серпня відзначається Міжнародний день молоді, який  був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції Міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року. Мета цього свята - висвітлення проблем молоді, захисту їх прав і свобод в міжнародному аспекті.

   Сьогодні відбулася зустріч голови Новосанжарської райдержадміністрації Владислава Васюти із  представниками молоді селища, приурочена цьому святу. В ході невимушеного спілкування, дівчата та хлопці, які є: студентами, старшокласниками Новосанжарського НВК, працюючими на виробництві, розповіли про своє бачення розвитку селища, організації дозвілля молоді. Розмова також велася про суспільні проблеми, з якими вже довелося зіткнутися молодому поколінню. Зокрема, говорили про проблеми насильства, наркоманії, зловживання спиртними напоями серед молоді.

   Голова райдержадміністрації пообіцяв учасникам зустрічі уважно вивчити усі порушені ними питання, максимально сприяти реалізації їх ідей, врахувати і критичні зауваження, які молодь озвучила керівництву.

   На завершення зустрічі присутні зробили на згадку спільне фото, а  Владислав Васюта порадив молоді звертатися до нього з важливих питань аби вирішувати проблеми спільно.

Наверх ↑