12.03.2020, на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, розглядалося питання щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом

Сьогодні 12.03.2020, на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, за участі селищного та сільських голів розглядалося питання щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.
Особливу увагу було звернено на необхідність проведення заходів з посилення режиму дезінфекції у місцях масового перебування людей.
Відповідно до рішення Уряду від 11 березня 2020 року щодо запровадження тритижневого карантину для усіх закладів освіти, Комісією прийнято рішення про припинення занять у навчальних закладах району, дитячих дошкільних закладах на період карантину.