13.03.2020 проведено нараду з керівниками установ, підприємств, організацій, приватними підприємцями, власниками магазинів та об’єктів громадського харчування щодо організації заходів із запровадження режиму дезінфекції у місцях масового перебування людей

13.03.2020 на запрошення голови райдержадміністрації Владислава Васюти та за участю голови районної ради Геннадія Супруна, в актову залу адмінприміщення прибули керівники установ, підприємств, організацій, приватні підприємці, власники магазинів та об’єктів громадського харчування, перевізники для зустрічі з фахівцями з метою обговорення питань щодо запобігання занесенню і поширенню на території  району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.
Голова Новосанжарської райдержадміністрації Владислав Васюта звернувся до присутніх з такими словами: « На сьогодні вже всі повинні зрозуміти, що наша безпека у наших руках, і не потрібно для цього великих коштів, чи значних затрат праці. Головне – це бажання і розуміння того, що ситуацію не можна пускати на самоплин. Для того, аби вберегти себе, своїх близьких нам потрібно діяти відповідально, злагоджено і активно».
Головна лікарка КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» Ольга Гиря проінформувала присутніх щодо порядку дій керівників з  проведення дезінфекції у місцях масового перебування людей. Також вона надала рекомендації щодо застосування деззасобів, продемонструвала спосіб правильного користування маскою та респіратором.
Про дії громадян у разі появи симптомів захворювання розповів присутнім головний лікар КНП «Новосанжарський ПМСД» Олег Яковенко.
На завершення зустрічі, Владислав Васюта звернувся до учасників зустрічі: «Звертаюся до всіх присутніх – ви повинні донести цю інформацію до своїх підлеглих, рідних, сусідів. Дуже прошу це зробити. А також створити у своїх приміщеннях необхідні умови для захисту персоналу та відвідувачів, адже відповідальність за дотримання санітарного режиму у приміщенні, на період пандемії, покладено на керівників закладів».