15 травня, у світі відзначають Міжнародний день сім'ї

Сьогодні, 15 травня, у світі відзначають Міжнародний день сім'ї, метою якого є звернути увагу суспільства на важливість сім'ї та проблеми, які часто виникають в сім'ях. Свято відзначають щорічно з 1994 року.

"Сім'я" – це народження і виховання дітей, це міцний духовний зв'язок між усіма її членами, це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть.

Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Складно переоцінити роль сім'ї для кожного з нас. З родини починається життя, в сім'ї відбувається формування особистості, сім'я є джерелом любові та поваги, на яких будується цивілізоване суспільство і без яких не може існувати людина.

Тож  сьогодні, Новосанжарським відділенням поліції спільно з Новосанжарським районним центром соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді проведено акцію з нагоди Міжнародного дня сім′ї для родин Новосанжарського району, які перебувають в складних життєвих обставинах. Їм було вручено продуктові набори та солодощі.

Велика вдячність благодійникам даної акції, а саме ПП Войтенку Сергію Володимировичу та Бондуру Олександру Петровичу.