155 жителів Полтавщини одужали від коронавірусної хвороби

155 жителів Полтавщини одужали від коронавірусної хвороби

Із початку карантину в області зафіксували 257 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Нових за добу немає.

Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов у своєму telegram-каналі.

Географія поширення захвовювання: Кременчук – 98, Полтава – 40, Кременчуцький район – 33, Миргородський район із містом Миргород – 14, Горішні Плавні – 13, Кобеляцький район – 12, Зіньківський район – 10, Полтавський район – 7, Карлівський район – 5, Лубни – 4, Чутівський і Глобинський райони – по 4, Лубенський і Козельщинський райони – по 3, Пирятинський та Оржицький райони – по 2, Машівський, Котелевський і Хорольський райони – по 1.

Від коронавірусної хвороби вже вилікувалися 155 жителів області. Кількість тих, хто хворіє, зменшується. Нині це 94 людини.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 2,6%.