17 січня в Меморіальному комплексі "Зала пам'яті" в Києві Дзвони пам'яті дзвонили на честь Сергія Іванова

Версія для друкуВерсія для друку

17 січня в Меморіальному комплексі "Зала пам'яті" в Києві Дзвони пам'яті дзвонили дзвонили 11 разів - 8 і 3. Це означає, що за час російської агресії проти України в цей день загинуло 8 захисників в 2015 році і три захисника в 2018. Серед загиблих - новосанжарець Сергій Іванов "Акула". В жалобній церемонії взяла участь мама Сергія Наталія Бурніс. 

«Зала пам'яті» — меморіальний комплекс на території Міністерства оборони України. Комплекс вшановує загиблих, військовослужбовців у підпорядкуванні Міністерства оборони — Збройних сил України.

Відкритий 14 жовтня 2018 року.
Розташований на території Міністерства оборони України, має два входи – з території Міноборони та з вулиці.

На території комплексу розташовані: зала із книгою пам'яті загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, стела із дзвоном пам'яті та плац для проведення урочистих та церемоніальних заходів.

У меморіалі щоденно відбувається ритуал поіменного згадування воїнів Збройних сил, що загинули у день ритуалу, починаючи з 1992 року у боях за Україну або у миротворчих місіях. Після кожного прізвища битиме дзвін пам'яті.
Меморіальний комплекс створено за сприяння та ініціативи Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка. Проект Комплексу підготовлено Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України та побудовано військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України. Дзвін пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян.

Наверх ↑