21.06.2020 головою Новосанжарської райдержадміністрації проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді заслухано звіт начальника управління соціального захисту Наталії Гомлі  про стан виконання Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.

Про виконання районної Програми розвитку культури на 2016-2020 роки інформувала завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Зінаїда Киричок.

Також, на нараді звітувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Світлана Дрига  про роботу відділу зі складання списків виборців.

Після обговорення, голова райдержадміністрації Владислав Васюта дав доручення відповідним фахівцям  щодо вирішення проблемних питань. На завершення наради, Владислав Васюта підкреслив, що, у зв’язку із проведенням місцевих виборів 25 жовтня 2020 року  завданням райдержадміністрації, спільно з органами місцевого самоврядування є організаційне забезпечення необхідних умов для  проведення виборів. Тому фахівцями райдержадміністрації буде проведено огляд приміщень дільниць,  щодо дотримання в них усіх нормативних вимог. Голова райдержадміністрації зазначив, що вибори в районі  повинні пройти організовано, без надзвичайних подій і у правовому полі.

В нараді взяв участь голова районної ради Геннадій Супрун.