111

22 січня делегація від Новосанжарщини взяла участь у всеукраїнському святкуванні визначної для нашої держави дати - відзначенні 100-річчя проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР. На Софіївській площі, як і 100 років тому, зібрався велелюдний майдан, аби віддати шану цій визначній події, та борцям за незалежність нашої держави, а ще разом порадіти, адже зараз ми маємо не лише єдину незалежну Україну, а і Єдину Помісну Автокефальну Православну Українську Церкву.
Після урочистої літературно - музичної композиції у виконанні артистів та військовослужбовців до учасників дійства звернувся глава держави Петро Порошенко. Президент у своєму виступі наголосив, що в цей день, 100 років тому українці та українські землі, нарешті, об'єдналися в єдину соборну незалежну державу. Щоправда, через відсутність єдності та віри в керівництво України, в її армію, чвари та непорозуміння, проіснувала вона зовсім недовго і була пошматана і знекровлена на довгі роки.
Сьогодні, як і 100 років тому, ми стоїмо перед вибором - втратити державу чи і надалі розвивати та відбудовувати її. Ми маємо вчитися на помилках минулого, щоб ні в якому разі їх не повторювати, адже трагічні наслідки не змусять довго себе чекати.