22 січня в районі святкували День Соборності України та 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради. В Нових Санжарах представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, колективи підприємств, установ, організацій, шкільна молодь та громадськість селища святковою колоною, прикрашеною прапорами та квітами вирушили до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг. Учасників зібрання привітали виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Наталія Постольник та голова селищної ради Інна Коба. Інна Олександрівна розповіла чому свято єднання є одним з основних в нашій країні, а Наталія Юріївна наголосила, що, прийнятий рівно 100 років тому Четвертий Універсал, визначив створення суверенної держави, як однозначну мету українського народу. «Сьогодні ми відзначаємо ще одну сумну дату - 22 січня виповнюються роковини загибелі активістів Євромайдану, Героїв України Сергія Нігояна та Михайла Жизневського. Три дні тому ми попрощалися з захисником України, новосанжарцем Сергієм Івановим. Вже чотири роки поспіль ми втрачаємо кращих синів і дочок України, які на Майдані і в зоні АТО, як і українські вояки 100 років тому, відстоювали і відстоюють незалежність і соборність України. Це також наслідки тих подій сторічної давнини», - наголосила у своєму виступі Наталія Постольник. Тож ми повинні враховувати уроки Української революції 1917-1921 років і розуміти, що національна єдність є обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії, а незалежність і соборність є запорукою успішного розвитку української державності, зміцнення й розбудови Збройних Сил України, інших військових формувань – як запоруки незалежності України.
Після офіційної частини всі учасники зібрання взялися за руки  аби провести флеш-моб «День Соборності – символ єднання нації», який символізує живий ланцюг, створений українцями в 1990 році. Під звуки пісні «Перлина Україна» в небо були випущені десятки повітряних кульок кольорів державного прапора.
Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.