22 жовтня ще троє юнаків Новосанжарщини, в рамках осіннього призову, поповнили лави майбутніх захисників України. На урочисті проводи, що відбулися в райвійськкоматі, окрім рідних і близьких призовників, завітав завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Василь Білоцерківець. Після перевірки та інструктажу, проведених офіцером райвійськкомату, отримання призовниками військових квитків, Василь Павлович сказав кілька напутніх слів та вручив хлопцям традиційні подарункові набори від районної влади, до яких входять предмети першої необхідності. Побажав гідно служити Батьківщині і повернутися до своїх родин справжніми чоловіками.
До відома: «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).