23 серпня в Нових Санжарах відбулися районні урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Святкові колони колективів підприємств, установ, організацій селища, прикрашені синьо жовтими прапорами, прямували до пам’ятника Тарасу Шевченку, де під звуки пісні «Україна» Тараса Петриненка кращі учні Новосанжарського НВК внесли Державний прапор України.
З вітаннями до учасників мітингу звернулися голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Інна Коба та учні Новсанжарського НВК – учасники зразкового вокально - танцювального колективу «Веселка».
Сергій Володимирович у своєму виступі зазначив, що із здобуттям Україною незалежності в 1991 році державні символи – Гімн, Герб та Прапор, закріплені Конституцією, зайняли почесне місце в офіційних залах, але, на жаль, не в серцях українців. Недарма говорять, що подарована свобода і її символи ціняться значно менше, аніж відвойовані в боях.
Революція Гідності стала переломним моментом в історії символів Української Держави.
Окроплений кров’ю учасників Майдану та Героїв Небесної Сотні синьо – жовтий прапор продовжив свій шлях до сердець мільйонів українців через руки Олександра Рибака та сотень побитих і покалічених донецьких патріотів, через блок – пости та бліндажі захисників України. Він прикривав груди кіборгів та домовини Героїв, майоріє на автівках волонтерів та бойових машинах Збройних Сил і Національної Гвардії. І сьогодні Державний Прапор України разом з Тризубом і Гімном стали дійсно символами боротьби за незалежність та суверенітет нашої країни, щитом від ворога та об’єднуючою ланкою українського народу.
Покладенням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку було вшановано пам’ять про тих, хто боровся за утвердження державності, боронив рідну землю від ворога, хто відстоював духовність нації і рідну мову.
Наприкінці урочистостей учасниці зразкового вокально - танцювального колективу «Веселка» подарували учасникам свята невеличкий концерт.