24.03.2020 проведено засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Новосанжарського району

24.03.2020 в райдержадміністрації проведено засідання місцевої комісії ТЕБ та НС  Новосанжарського району щодо невідкладних заходів для стабілізацїї епідемічної ситуації, пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID -19.

Головою Новосанжарської райдержадміністрації, і в даному випадку, головою  комісії,  Владиславом Васютою дано доручення відповідним службам посилити інформаційно-просвітницьку роботу серед мешканців району усіма доступними засобами інформування щодо неухильного дотримання карантинного режиму, а також необхідності повідомлення за телефоном лікарів  ПМСД про фактичне місце проживання та перебування на самоізоляції громадянами, які повернулися із-за кордону  в період з 07 березня 2020 року.

Комісією  також прийнято рішення доручити керівникам органів місцевого самоврядування спільно із працівниками Національної поліції виявляти осіб, які повернулися із-за кордону та ігнорують дотримання карантинного режиму і режиму самоізоляції. Направляти таких осіб для проведення медичного обстеження.

Звернули особливу увагу на питання реалізації харчових продуктів у магазинах, що працюють за принципом самообслуговування. Зокрема, щодо  їх реалізації  лише в упакованому чи фасованому виді за виключенням свіжих овочів.

З метою забезпечення дотримання торгівельними закладами карантинних обмежень, Владислав Васюта доручив  районній робочій групі невідкладно провести рейд на території району та вжити відповідних заходів до порушників.