25-26 лютого 2020 року представниками служби у справах дітей райдержадміністрації та Товариства Червоного Хреста України в Полтавській області було відвідано дитячі заклади

25-26 лютого 2020 року представниками служби у справах дітей райдержадміністрації  та Товариства Червоного Хреста України в Полтавській області було відвідано дитячі заклади – Андріївську санаторну загальноосвітню школу-інтернат, Новосанжарський дитячий будинок-інтернат, дитячі будинки сімейного типу Бровко (с. Зачепилівка), Кірєєвої (с. Кунцеве). Мета візиту – передача дітям гуманітарної допомоги від небайдужих громадян України у вигляді продуктів харчування – яблук,  мандарин, апельсинів, печива, солодощів, доставлених благодійниками для передачі евакуйованим, які знаходяться на обсервації в медичному центрі «Нові Санжари» Національної Гвардії України. Представники Червоного Хреста, поспілкувавшись з місцевою владою – головою райдержадміністрації Владиславом Васютою, запропонували таку гуманітарну допомогу передати місцевим дітям різних категорій, адже саме вони потребують постійної підтримки та допомоги.  Керівники закладів Оксана Борсук , Юрій Зінченко, матері-вихователі Олена Бровко, Галина Кірєєва висловили щиру вдячність всім небайдужим громадянам та побажали міцного здоров’я, оптимізму, сили духу та терпіння перебуваючим на обсервації громадянам.