30 вересня - День усиновлення

Версія для друкуВерсія для друку

30.09.2020 року, в день християнського свята Віри, Надії, Любові та день, коли в Україні відзначається день усиновлення, працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації Оксаною Кас’яненко та Вікторією Моцак було відвідано дитячий будинок сімейного типу Кірєєвої Галини  Олексіївни в селі Кунцеве Новосанжарського району.

Беручи за взірець досвід матері-вихователя Палійчук Ольги Миколаївни та маючи велику любов до дітей, у 2012 році в статусі спочатку прийомної мами Галина Олексіївна радо прийняла двох братиків – Артема та Вітю, до яких зразу прикипіла всім серцем, гралася з ними і вчила уроки, читала казки і оповідання про славетних козаків та супергероїв, розвивала навички самообслуговування. З часом сім’я поповнилася Сашею, серйозним хлопчиком, в житті якого було вже багато випробувань. Але Галина Олексіївна знайшла ключик до хлопчика, зуміла пом’якшити біль його втрат, допомогла повірити в себе і загартувати характер.  Жінка бачила, що її сім’я  має ще потенціал у вихованні і розвитку дітей, тому і прийняла рішення про створення дитячого будинку сімейного типу. Так увійшли в родину ще  й молодші хлопчики - Данилко та Артем. Зараз  Галина Олексіївна виховує 5 хлопчиків у своїй сім’ї. Всі вони різні, але між собою дружні, поступливі, працьовиті, з повагою і любов’ю відносяться до єдиної жінки в сім’ї – їхньої мами Галі. Вони разом проводять дозвілля, виконують свої маленькі обов’язки чи доручення, виконують домашні завдання. Мама навчила хлопчиків, що старші мають допомагати меншим, а менші – прислухатись до порад старших, взаємодопомагати  один одному, навчатись підтримувати, розуміти, чути один одного.  Адже це запорука міцних родинних стосунків.

Державою гарантується підтримка сімей, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування.  Працівниками служби у справах дітей з нагоди свята – дня усиновлення було вручено подарунки - сучасну побутову техніку та набори посуду. Такі подарунки отримали також сім’ї Палійчук Ольги Михайлівни та Скрипник Ліни Іванівни. Також під час відвідування сім’ї Кірєєвої Галини Олексіївни гості поцікавилися у дітей їхніми успіхами, досягненнями, захопленнями та висловили матері  подяку за доброту, людяність, за недоспані ночі, за виховання і розвиток дітей, за їх щасливе дитинство.

Наверх ↑