6 юнаків з різних населених пунктів району поповнили лави майбутніх захисників України, сьомий призовник на призовну дільницю не з'явився

10 квітня, в рамках весняного призову, 6 юнаків з різних населених пунктів району поповнили лави майбутніх захисників України. Одного з них, Владислава В’язовського з Галущиної Греблі, проводив батько – учасник бойових дій в зоні АТО Олексій В’язовський. На урочисті проводи, що відбулися в райвійськкоматі, окрім рідних і близьких призовників, прийшли завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Василь Білоцерківець, священник Свято-Преображенського храму УПЦ КП отець Євгеній та представники КП «Інформаційний центр «Новосанжарщина».  Після перевірки та інструктажу, проведених офіцером райвійськкомату, отримання призовниками військових квитків, Василь Павлович сказав кілька напутніх слів та вручив хлопцям традиційні подарункові набори від районної влади, до яких входять предмети першої необхідності. Побажав гідно служити Батьківщині і повернутися до своїх родин справжніми чоловіками. Далі отець Євгеній благословив майбутніх захисників на легку службу, провівши з ними спільну молитву, окропив святою водою та подарував обереги.
Це була перша відправка весняного призову 2018 року, повістки було вручено 7 юнакам, один з яких не з’явився в зазначений день на призовну дільницю – це житель нашого району Вісич Сергій Володимирович. Слід зазначити, що його батько Володимир Вісич є громадським активістом, активним борцем за справедливість та нещадним критиком влади, який шукає правду шляхом подання різноманітних скарг та звернень в державні органи різних рівнів. Безперечно, українці повинні знати і відстоювати свої права і вимагати від владних структур повного їх дотримання та захисту. Але ВСІ громадяни нашої держави мають ще і ОБОВ’ЯЗКИ і саме про це, чомусь, громадські активісти забувають, особливо коли це стосується їх самих, або членів їхньої родини.
До відома: «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).